Zakázkové šití

Naše firma disponuje profesionální šicí dílnou, jejíž hlavní náplní je výroba profesních oděvů pro malé a střední podnikatele jakéhokoliv oboru, ale také pro velké podniky s dlouholetou tradicí a značkou známou po celém světě.

Pracovní oděvy

V našem podání jsou za pracovní oděvy považovány nejen klasické kombinézy a montérky, ale také haleny, bundy, kalhoty s laclem, pasové kalhoty, šortky…

Jsme také partnerem v oblasti hotelnictví a gastronomie. Není problém zajistit módní oblečení pro hotely, praktické pracovní oděvy pro jídelny a restaurace nebo třeba speciální oděvy do masné výroby – rondony, zástěry, lodičky atd…

Oděvy na zakázku

Zakázkovou výrobou se vždy odlišíte od ostatních. Při zakázkové výrobě se limity nekladou.

Grafické návrhy, velký výběr materiálů a jejich barev, široký sortiment střihů, jakékoliv provedení a umístění log  – to je prostě zakázková výroba, záleží jen na vás.

Zakázková výroba uniforem

Zajišťujeme zakázkovou výrobu uniforem pro školství.

V prvotní fázi zpracujeme grafické návrhy modelů, které předkládáme ke konzultaci klientům.  Následně doručíme také vzorky materiálů tkanin, aby si je klient mohl „osahat“. Dále jsou zhotoveny prototypy oděvů k odzkoušení a až po jejich schválení začíná samotná výroba.

Jednotné oblečení samozřejmě vzniká také na základě konzultací s rodiči, které na školách probíhají.

A neodmyslitelně je nutné myslet také na oděvy pro učitelský sbor.