Výroba a dovoz z Asie

Přes 15 let se zabýváme výrobou a dovozem zboží z Asie. Většinu produkce zajišťujeme v Číně a Indii. Naše zakázky se realizují v továrnách, které jsou prověřené. Osobní a pečlivá kontrola výroby zboží je zajištěna u každé zakázky. Tyto kontroly zajišťují naši zaměstnanci přímo v místě výroby.

Specializujeme se na dovoz oblečení, plastových výrobků, hraček, potřeb pro zvířata a jiné.

Dokážeme zajistit předvýrobní kvalitativní vzorky, naplánovat dlouhodobé objednávky, zajišťujeme cargo služby, celní zařazení výrobků, proclení a předání zboží zákazníkovi dle jeho potřeb.

Produkty pro zvířata

Automobilový průmysl

Ostatní

Produkty pro zvířata

Velká část naší výroby se zaměřuje na naše nejmilejší mazlíčky J. Mezi naše klienty patří firmy, které jsou svou produkcí nejvýznamnější na českém i světovém trhu.

V tomto oboru je důležitá kvalita, inovace, trvanlivost a atestace všech vyrobených produktů. Díky naší znalosti trhu a produktů se snažíme klientům pomoci se odlišit od ostatních a být originální.

Automobilový průmysl

Naši klienti v automobilovém průmyslu hledají kvalitní oblečení i reklamní předměty za skvělé ceny. Výroba v Asii byla tedy jasná volna.

Pro tyto klienty vyrábíme například: trika, mikiny, profesní oděvy atd

Ostatní

Nezaměřujeme se pouze na tato odvětví, ale rádi Vám vyrobíme a dovezeme jakékoliv produkty z Asie : elektronika, ochranné pomůcky, outdorové produkty a další.