Reference

Se společností STRETCH spolupracujeme děle než 10 let s velkou spokojeností z naší strany.
Vždy se snaží našim požadavkům vyjít vstříc k naší spokojenosti ve vztahu k termínům dodání, kvalitě materiálů, specifickým a originálním nápadům a neposlední straně k ceně.

Markéta Sojková

Marketing, Brit

V DEKu si pro spolupráci vždy vybíráme firmy, u kterých víme, že se na ně můžeme spolehnout jak s běžnými požadavky, jako jsou termíny dodání a kvalitně odvedená práce, tak s nestandardními úkoly.  To u firmy stretch.cz platí naprosto jednoznačně, proto patří k našim dlouhodobým dodavatelům. Velmi doporučuji.

Viktor Černý

Marketingový ředitel, DEK

Jako našeho dodavatele firemního textilu a reklamních předmětů jsme zvolili právě společnost STRETCH a i po několika letech si spolupráci nemůžeme vynachválit.

Můžeme se spolehnout na kvalitu zpracování, rychlost komunikace, ale i na pomoc v podobě nestandartních, individuálních požadavků, a to je pro nás klíčové.

Společnost STRETCH můžeme jen doporučit a jsme rádi, že máme po boku takového parťáka. 

Leopold Musil

Marketingový specialista, BEST

„Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o. klade velký důraz na kvalitu a funkčnost použitých materiálů a na precizní krejčovskou práci při zakázkové výrobě našich pracovních oděvů.   Díky perfektní komunikaci a individuálnímu přístupu k našim specifickým požadavkům, kterým je vždy obratem vyhověno, je společnost STRETCH s.r.o. naším obchodním partnerem již od roku 2007 „

Radka Strnadová

Manažer divize komunikace , LE & CO

Pro našeho výrobce pracovních oděvů a reklamních předmětů jsme hledali firmu, pro kterou je kvalita a rychlost dodání stejně důležitá, jako je pro nás. Firma Stretch vždy splnila vše dle zadání a nebo obratem zareagovala a problém vyřešila. Firmu Stretch s.r.o. mohu jen doporučit.

Jarosav Boďa

Marketingový ředitel, ELIT CZ