Reklamní předměty

Hledáte stále nové a nové způsoby jak svou společnost dostat do povědomí veřejnosti? Velice rádi vám pomůžeme, a vymyslíme reklamní předmět vhodný přímo pro vás a vaše klienty. Správně zvolené propagační materiály a firemní dárky jsou totiž základ úspěšné reklamy. Můžeme vám nabídnout širokou škálu reklamních předmětů z našich skladů, nebo jejich zakázkovou výrobu dle vašich požadavků a představ.

Náš web zaměřený pouze na reklamní  předměty

Ukázky naší práce

Nejoblíbenější reklamní předměty

Zakázkové USB

 

USB ve vlastním tvaru je opravdu originální reklamní předmět, který nejen potěší, ale je také užitečný. Spojení užitečného a originálního produktu je ta nejlepší možná reklama. Designu se meze nekladou. Pro naše USB disky používáme jen moderní čipy s libovolnou kapacitou.

Proč USB flash disk od nás

Profesionální jednání

Přímá kontrola výroby v Asii

Neomezené možnosti tvarů

3D návrhy a výroba vzorku zdarma

Nahrání dat na USB flash zdarma

Pouze vysokorychlostní značkové flash čipy

Rychlé termíny dodání

Doprava a logistika zdarma 

Reklamní plechovka

 

Další z originálních reklamních předmětů je naše plechovka. Tu lze plnit kávou, čajem,  bonbony, textilem atd. Každá z náplní udělá velkou radost a dostane se do povědomí klientů jako originální reklamní předmět. Plechovka má plochu pro tisk po celém svém obvodu. Pokud si nevíte rady s grafikou, rádi vám pomůžeme. Objem plechovky je 250 – 400 g, dle zvolené náplně.

Nabízené náplně reklamních plechovek

Káva

100% Arabica – zrnková, mletá nebo instantní.

Čaj

černý, zelený, ovocný.

Bonbony

Gumoví medvídci, pendreky, lékořicové kostky atd.

Reklamní powerbanka

 

V dnešní zrychlené době, kdy je člověk stále více a více ve spojení online je zakázková powerbanka opravdu vhodný a originální dárkový předmět. Nikdo nechce, aby se mu při cestách a vybil telefon. Díky moderní technologii v našich továrnách, můžete naplno využít svou fantazii. Navrhneme a vyrobíme vám jedinečnou PowerBanku dle vašich požadavků, nápadů nebo tvaru vašich produktů. Zdarma Vám také vytvoříme grafické náhledy a vzorek vaší powerbanky.