Reklamní předměty

Hledáte stále nové a nové způsoby jak svou společnost dostat do povědomí veřejnosti? Velice rádi vám pomůžeme, a vymyslíme reklamní předmět vhodný přímo pro vás a vaše klienty. Správně zvolené propagační materiály a firemní dárky jsou totiž základ úspěšné reklamy. Můžeme vám nabídnout širokou škálu reklamních předmětů z našich skladů, nebo jejich zakázkovou výrobu dle vašich požadavků a představ.

 

Ukázky naší práce

Nejoblíbenější reklamní předměty

Zakázkové USB

 

USB ve vlastním tvaru je opravdu originální reklamní předmět, který nejen potěší, ale je také užitečný. Spojení užitečného a originálního produktu je ta nejlepší možná reklama. Designu se meze nekladou. Pro naše USB disky používáme jen moderní čipy s libovolnou kapacitou.

Proč USB flash disk od nás

Profesionální jednání

Přímá kontrola výroby v Asii

Neomezené možnosti tvarů

3D návrhy a výroba vzorku zdarma

Nahrání dat na USB flash zdarma

Pouze vysokorychlostní značkové flash čipy

Rychlé termíny dodání

Doprava a logistika zdarma 

Reklamní plechovka

 

Další z originálních reklamních předmětů je naše plechovka. Tu lze plnit kávou, čajem,  bonbony, textilem atd. Každá z náplní udělá velkou radost a dostane se do povědomí klientů jako originální reklamní předmět. Plechovka má plochu pro tisk po celém svém obvodu. Pokud si nevíte rady s grafikou, rádi vám pomůžeme. Objem plechovky je 250 – 400 g, dle zvolené náplně.

Nabízené náplně reklamních plechovek

Káva

100% Arabica – zrnková, mletá nebo instantní.

Čaj

černý, zelený, ovocný.

Bonbony

Gumoví medvídci, pendreky, lékořicové kostky atd.

Reklamní powerbanka

 

V dnešní zrychlené době, kdy je člověk stále více a více ve spojení online je zakázková powerbanka opravdu vhodný a originální dárkový předmět. Nikdo nechce, aby se mu při cestách a vybil telefon. Díky moderní technologii v našich továrnách, můžete naplno využít svou fantazii. Navrhneme a vyrobíme vám jedinečnou PowerBanku dle vašich požadavků, nápadů nebo tvaru vašich produktů. Zdarma Vám také vytvoříme grafické náhledy a vzorek vaší powerbanky.